Hakkımızda

BERLINER YEMİNLİ TERCÜME, 2009 yılından itibaren birçok kamu kurum ve kuruluşlarına tercüme hizmeti vermiş olup, Türkiye’de tercüme ihtiyacı en yüksek kapasitede olan kurumlarımızdan SGK’nın Yurtdışı Borçlanma ve Tahsis Dairesi Başkanlığı’nın Almanca ağırlıklı olmak üzere tüm dünya dillerindeki resmi yazışmalarını, evrak çevirilerini, tıbbi ve hukuki çeviri ihtiyaçlarını,muhtelif dünya dillerine vakıf yaklaşık 50 kişilik uzman mütercim tercüman kadrosuyla karşılamıştır. Aylık yaklaşık 500 sayfalık çeviri kapasitesiyle BERLINER YEMİNLİ TERCÜME, hem kadrosunu büyütmüş hem de sadece dili bilmenin yanı sıra terminolojilerin de büyük önem taşıdığını görmüştür.Bu sayede özellikle tıbbi ve hukuki çeviri konusunda kendini geliştirdikten sonra hukuki çeviri ve tıbbi çeviri konulu dersler de vermeye başlamıştır.

Zamanında Teslim

Aldığınız tercüme hizmetini belirlenen tarihte teslim ediyoruz.

Uygun Fiyat

Müşteri memnuniyeti için sizlere hem kaliteli hizmet veriyor hem de bu hizmeti uygun fiyat garantisi altında yapıyoruz.

Kaliteli Hizmet

10 yıldır en iyi hizmeti vermeyi kendimize gaye edindik.

Müşteri Memnuniyeti

En çok önem verdiğimiz nokta hem hizmette kalite hem de müşterilerimizin bizi tekrar seçeceğine emin olmaktır.

Seçkin Tercüme

Tecrübeli ve uzman kadromuz ile Almanya Büyükelçiliği onaylı yeminli tercüme şirketiyiz.

7/24 Destek

Bizi telefon ile arayabilir, info@berliner.com.tr adresine email göndererek bize ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

  • Şirket kurucusu Adil GÖKDEMİR, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümünden 1998 yılında mezun olduktan sonra Lisansüstü Eğitimini yapmıştır ve Formasyon Eğitimini de tamamlayıp Almanca öğretmeni olarak önce Türkiye’de sonra da Almanya’da çalışmıştır. 1999 yılından sonra Almanya’nın Berlin şehrinde uzun süre serbest çalıştıktan sonra 2006 yılında tekrar Türkiye'ye dönmüştür.

  • Şirket kuruluşundan kısa bir süre sonra kendisinin de çocukluğundan itibaren Berlin'de yaşamış olmasından dolayı ve de tercüme alanındaki yetkinliği ve tecrübelerini kullanarak bu alanda öncelikle BERLINER YEMİNLİ TERCÜME markasını oluşturup tercüme sektörüne yeni bir ivme kazandırmıştır. (Tercüme için tıklayınız!)

  • Ardıl ve Simultane Tercüme konusunda da yılların tecrübesi ve birikimiyle sayısız önemli konferanslarda yer alarak profesyonelliğini ispatlamıştır. (Sözlü Tercüme için tıklayınız!)

  • Güncel olarak akademik çalışmalarını da sürdüren ve destekleyen şirketimiz aynı zamanda sektörde eğitici tercüme bürosu niteliğini de kazanmıştır. Bu sayede BERLINER YEMİNLİ TERCÜME, üniversite öğrencilerine dual eğitim sistemi kapsamında Almanya usulü staj imkanları veriyor. (Staj başvurusu için tıklayınız! - YAKINDA)

  • SGK ve muadil yurtdışı kurumlarının tercüme işlerini yaparak bu alandaki gurbetçi vatandaşlarımızın hem Türkiye’deki hem de yurtdışındaki emeklilik işlemlerini daha nitelikli ve adaletli bir şekilde sosyal güvenlik uzmanlarımızla hizmet vermekteyiz. (Emeklilik Danışmanlığı için tıklayınız!)

  • Almanya – Türkiye arasında adeta bir köprü görevini üstlenen şirketimiz ayrıca Profesyonel Vize Danışmanlığı hizmeti vermektedir (www.almanyayolu.com) ve bununla bağdaşan Aile Birleşimi Vizesi kapsamında A1 Almanca Dil Dersleri veren profesyonel bir ekibe sahiptir. Berliner Almanca Dil Akademisi(BADA) ekibiyle B2 Almanca seviyesine kadar dersler vererek Almanya’ya gitmek isteyenlere hizmet vermektedir.(Almanca ders için tıklayınız!)

+
Vize
+
Aile Birleşimi
+
Çalışma Vizesi
+
Tercüme Yapıldı